Leden 2008

Soustredeníííííííííííííííííííííííííííííí

20. ledna 2008 v 11:18 | F.I.L.I.P |  Wu-shu
Jo lidi tak sme se konecne dockali a bude soustredeni rovnou se zavody :-D a samozrejme v nasem milovanem Pelhrimove s nasimi milymi Pelhrimovaky.
A bude se tak konat: 15.- 17.2.2008
No a ted teda prahsproste opísu to co napsal afroman :-D v e-majlu
Tak už je tu novej rok a rád bych napojil na to co se dařilo na podzim. Každý měsíc bych rád uspořádal pro moje mladý sportovce soustředění. Tentokrát pojedeme opět do Pelhřimova. Součástí soustředění bude i první letošní závod Juniorské ligy Wushu.
Ubytovaní budem po celou dobu v pronajatém bytě. Je tam několik postelí, ale i tak je potřeba, aby měli všichni spacáky a pokudmožno i karimatky - pěnové nebo nafukovací, ostatní jsou zbytečné.
Strava bude vyřešená společnými snídaněmi a večeřemi v bytě, na obědy půjdeme do restaurace. Na páteční večer ať mají jídlo z domova, ostatní už bude společné a zahrnuto v ceně.
Sebou boty a věci do tělocvičny a zbraně + ti co budou soutěžit oblečení na závody. Určitě alespoň jednou zase půjdeme do bazénu, takže plavky a osušku taky. Některé tréniky budou společné s místním klubem, kde trénují přibližně stejně staré děti.
Odjezd ze Zvole nechám na vás, ale doporučuji jet hromadně autobusem v 15,50hod. Já budu na tento bus čekat na Budějovické. Dále pojedeme autobusem z Florence v 17,15hod přímo do Pelhřimova.
Příjezd do Prahy bude v ne. ve 14,50 hod.
Cena za víkend je 1000Kč (byt, tělocvična, jídlo, vstup na bazén, trénink) + 100Kč na dopravu.
Prosím abyste se mi ozvali, co nejdříve na mobil nebo pak na mail, ale na ten se dostanu až po 3.únoru a radši bych měl přehled o tom, kdo pojede dříve.
Těším se na to...
ahoooooj Tomáš